Pożyczka w 15 minut bez BIK - czy to możliwe?

Pożyczka w 15 minut bez BIK – czy to możliwe?

Artykuł miesiąca

Mało osób może zawsze sięgnąć po pieniądze odłożone na czarna godzinę, przynajmniej do pewnej kwoty. Wiele osób zarabia wprawdzie odpowiednią kwotę, aby móc utrzymać siebie, rodzinę i dom, odłożyć na wakacje, a nawet od czasu do czasu zrobić remont, jednak zawsze może zdarzyć się taka sytuacja, gdy na szybko potrzebna jest dodatkowa suma. Co można w takiej sytuacji zrobić?

Skąd szybko pożyczyć pieniądze?

W chwili, gdy potrzeba szybko pożyczyć pieniądze, zazwyczaj przychodzi do głowy kilka rozwiązań:

 • rodzina i znajomi
 • bank
 • lombard
 • pozabankowe firmy udzielające pożyczek.

W większości z tych przypadków jednak może dojść do sytuacji, gdy na pożyczkę – przynajmniej od pewnej kwoty – trzeba będzie poczekać. Nikt ze znajomych raczej nie trzyma sporych sum w domu, a nie zawsze można wykonać duży przelew od tak, bez wydania odpowiedniej dyspozycji bankowi. Z kolei bank też często załatwia pewne formalności związane z udzieleniem pożyczki przez przynajmniej kilka godzin. Nie każdy też ma  coś o odpowiedniej wartości, aby zastawić to w lombardzie i otrzymać potrzebną kwotę. Co w takiej sytuacji zrobić?

Czy jest jakieś legalne źródło, z którego można szybko otrzymać pożyczkę?

Hasło „szybka pożyczka” wielu osobom kojarzy się z nielegalnymi źródłami, olbrzymimi odsetkami i problemami z uwolnieniem się od pożyczkodawcy przez długie miesiące albo i lata. A przecież nie o to w pożyczaniu chodzi. Kiedy jednak nastaje nagła sytuacja, gdy potrzebne są dodatkowe pieniądze, można nawet popaść w panikę, zwłaszcza, gdy nagli jakiś termin. Łatwo wtedy zapomnieć jeszcze o jednym źródle, z którego można wziąć pożyczkę legalnie, na jasnych zasadach, zgodnych z prawem i w dodatku dostać pożyczone pieniądze na konto w bardzo krótkim czasie od złożenia wniosku.

Z domu, w kwadrans, bez BIKu

Korzystając z ofert firm pożyczkowych, można znaleźć też i takie, które udzielają pożyczek bez BIK, a pieniądze przesyłają na konto wnioskodawcy w bardzo szybkim czasie. Jak jednak łatwo dotrzeć do takich firm? Na rynku jest ich sporo, a każda może działać na nieco innych warunkach. niektóre sprawdzają swoich klientów zarówno w BIK, jak i w innych rejestrach potwierdzających wiarygodność wnioskodawców.  Dobry miejscem zestawiającym oferty firm dających pożyczki bez BIK, jest kredytomarket.pl.

Miejsce to zbiera i udostępnia zainteresowanym informacje dotyczące:

 • kredytów
 • kont bankowych
 • pożyczek o charakterze chwilówkowym
 • pożyczek ratalnych
 • pożyczka bez BIK
 • pożyczek w 15 minut;

jest to więc bogata baza wiedzy na tematy związane z finansami i pomocą finansową dla każdego, kto jest tym zainteresowany. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu na poszukiwaniach stosownej oferty pożyczki.

Co powinno zainteresować osobę szukającą szybkiej pożyczki?

Oferty pożyczek bez BIK, udzielanych w 15 minut, mogą się trochę między sobą różnić. Chodzi m.in. o takie parametry pożyczek, jak:

 • dolna i górna granica kwotowa udzielanej pożyczki
 • minimalna i maksymalna liczba rat do spłacania
 • koszta dodatkowe, jak np, kwota marży lub oplata za rozpatrzenie wniosku
 • kwota RRSO
 • ograniczenia wiekowe osób, które mogą się ubiegać w danej firmie o pożyczkę.

Dzięki temu kredytobiorca może wybrać firmę, która udzieli mu pożyczki na najdogodniejszych dla niego zasadach.

Jak mądrze korzystać z szybkich pożyczek bez BIK?

Jeśli korzysta się z pożyczek odpowiedzialnie, można dzięki nim zdziałać sporo i to sporo dobrego. Ważne jest, aby brać pożyczki zgodnie ze swoimi możliwościami finansowymi. Każde opóźnienie w spłacie powoduje narastanie dodatkowych odsetek i grozi popadnięciem w spiralę długów.

Pożyczki bez BIK udzielane w 15 minut to bardzo dobre rozwiązanie, gdy trzeba pieniędzy na już, jednak i te pożyczki trzeba później spłacić zgodnie z zasadami ujętymi w umowie pożyczkowej. Dlatego zawsze warto zaznajomić się zarówno z ogólnymi zasadami udzielenia takiej pożyczki przez konkretną firmę, jak i z umową sporządzoną dla konkretnego klienta. Jeśli coś wydaje się niejasne, zawsze można dopytać o to przed złożeniem wniosku o pożyczkę.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments