Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Obrzycko

Prasóweczki

Czasy, w jakich prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, wydają się przeszłością. Samiec alfa, który tworzy przyjemny zapach kozła, ma wysokie owłosienie pod pachami również w miejscach intymnych, był się lekko passé. Jeżeli ci klienci są wątpliwości związane z goleniem się i depilacją, więc nie zastanawiają się nad tym, czy usuwać włosy, tylko kiedy to stworzyć. A myśl jest właściwa, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Pogorzela

 

Przyczyn koleje w przystąpieniu do męskiego owłosienia intymnego można znajdować w rewolucji, jaka zrobiła się w swej głowie w minionych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, który nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów i sporo różnych kosmetyków tradycyjnie wiązanych z kobietami.

Czy golenie okolic intymnych to informacja zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej także na stopach było zajęte tylko dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobie. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” gości była materiałem tabu. Takie postępowania uważano nie tylko za przejaw zniewieścienia i stosowano ze chęciami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że jeżeli natura obdarzyła go dużym uwłosieniem, to potrzeba je z dumą nosić. W celu to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia człowieka z osoby. Zawsze to już przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyznę ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że współczesny facet, który nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę idącego na basenie lub na plaży w niewielkich i obcisłych kąpielówkach, z jakich wypadają włosy łonowe. Depilacja jest kwestią indywidualnych upodobań, a także pewnego okresu tradycje i poczucia estetyki. Gdy rozciągamy się publicznie, powinniśmy zadbać o własny wygląd. Pewno nie każdy klient pragnie być starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia więc w myśli standard. Szczególnie w sukcesie mężczyzn aktywnych seksualnie i finansowe. Nikt nie poddaje w kwestię potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista powinna być dbałość o estetykę okolic intymnych.

Czystość i skuteczniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w sukcesie kobiet pewno toż zawierać prawo, to wybieranie włosów łonowych u mężczyzny rodzi się nie być żadnego wpływu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej sugerują się zabiegom higienicznym.

Nawet ten drwal to człowiek z dużą, ale starannie przystrzyżoną brodą, a może i z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest jeszcze większa. Szczególnie wśród klientów najbardziej dynamicznych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W licznych włosach łatwiej koncentruje się pot, tłuszcz i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa pozytywnie na poprawę naturalnego aromatu ciała, chociażby w sezonie zdrowego i ciągłego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu pamięta ponad kluczowe stanowienie dla poprawy jakości seksu. Należy przecież mieć, iż nie jest to ogólnie podstawowa zasada. Teoretycznie przyjemne i zadbane genitalia winnym być dodatkową inspiracją do uprawiania seksu oralnego. Okazuje się jednak, że niektóre panie, ale również panowie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość wątpliwości połączonych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z mężem czy partnerką, anim podejmiemy jakieś silne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Jeżeli zdecydujemy się na uniknięcie włosów łonowych, wtedy pamiętamy do dyspozycji kilka możliwości. Najpopularniejszą i najwygodniejszą jest ograniczenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie polecane jest adeptom intymnej depilacji. Korzystanie z dedykowanej golarki istnieje w całości komfortowe i daje doskonałe efekty. Równie oczywiste jest zachowanie kremu do depilacji. Spośród tego rodzaju kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, gdyż w sukcesie bardzo podatnej skóry mogą zawierać podrażnienia. Zawsze są jednak kremy do depilacji są doskonale tolerowane i pomagają skuteczne i kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w miejscach intymnych. Tą z naturalnych metod, które z przeznaczeniem możemy wykorzystać bez udawania się do gabinetu kosmetycznego, jest skorzystanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy umożliwia ona wygolić skórę bardzo spokojnie i uniknąć zacięć.

Gdy mamy dość odrastających włosów łonowych również ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy sięgnąć po bardziej drastyczne metody. Tańszą, choć niewątpliwie wielką jest depilacja woskiem. W sukcesie depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest rzeczywiście duży. Mówiąc wprost: ból jest ciężki, ale krótkotrwały i wychodzi z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to wykorzystanie depilatora – skuteczność jest bliska, i nawet nieco dłuższa.

Jeżeli zależy nam na niezapomnianym efekcie depilacji, najciekawszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się niemal wszystkich włosów na wybranym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie jest to metoda tania. Poza tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments